Sprzedaż/Franchising

  W Naszej ofercie znajdą Państwo również sprzedaż i dzierżawę sprzętu do innowacyjnych form aktywności aqua cycling , aqua pole danceoraz aqua jump. Gwarantujemy najniższe ceny w kraju. Wyróżnia nas to, że Nasi potencjalni klienci biznesowi mogą przyjechać do obiektów na których świadczymy swoje usługi, dotknąć, przetestować oraz ewentualnie dostosować oferowane przez nas produkty do własnych potrzeb przed złożeniem zamówienia produkcyjnego.  Ponadto proponujemy osobom chcącym

otworzyć swój biznes coraz bardziej popularną drogę do osiągnięcia sukcesu – franczyzy. Przy tej formie współpracy oferujemy pełne wsparcie zarówno merytoryczne, szkoleniowe i marketingowe. Jeśli myślisz o otwarciu własnej firmy z innowacyjnymi usługami w wodzie, zapraszamy do kontaktu.

W odróżnieniu od wielu firm w Europie zajmującymi się podobnymi usługami jest fakt, że sami projektujemy sprzęt, który używamy podczas zajęć, Nasi instruktorzy są obecni podczas projektowania i unowocześniania danego sprzętu, aż do etapu końcowego w którym udostępniamy maszyny naszym klientom.

Zachęcamy do współpracy również firmy organizujące różnorodne eventy nad wodą otwartą czy basenie, chcące podkreślić wyjątkowość imprezy poprzez dołączenie do programu eventu zajęć na aqua bike lub wodnej rurki pole dance oraz Aqua jump. Zapraszamy do współpracy!
Osoba do kontaktu: Mateusz Katolik, tel. 500 316 415, e-mail: mateuszkatolik(malpa)gmail.com

Pobierz katalog, cennik:

okladka_strona_pl okladka_strona_engWersja Polska                                                                                                                  English version

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

aqua_cycling_stronarura_oferta

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Google Plus